loading...

موزیک جدید ایرانی

اگر شما هم از شنوندگان و طرفداران موسیقی های زیبا هستید، در این مقاله راه هایی را یاد می گیرید که بدون دردسر به آرشیو های عظیم موزیک در جهان دسترسی پیدا کنید. با توجه به اینکه در فضای وب بین المللی ت

سامان شنبه 14 فروردین 1400

اگر شما هم از شنوندگان و طرفداران موسیقی های زیبا هستید، در این مقاله راه هایی را یاد می گیرید که بدون دردسر به آرشیو های عظیم موزیک در جهان دسترسی پیدا کنید.

با توجه به اینکه در فضای وب بین المللی تعداد بی شماری وبسایت برای دانلود آهنگ وجود دارد و هر کدام از آنها نیز قوانین خاص کشور خودشان را اجرا می کنند، ممکن است برای انتخاب بهترین سایت دانلود آهنگ خارجی سردرگم شوید.

- SoundCloud

ساوند کلاود (SoundClould)بزرگ ترین سرویس اشتراک موسیقی در جهان است که در سال 2007  در آلمان تاسیس شد. ساوند کلاود در اصل نوعی انجمن اشتراک گذاری صوتی است و تمامی کاربران می توانند در آن محتوای صوتی آپلود کنند.

این سرویس هم اکنون در نسخه های وب، اندروید و آی او اس در دسترس است و ماهانه میلیون ها نفر در سراسر جهان در این پلتفرم موسیقی گوش می کنند.

در سرویس ساوند کلاود قوانین کپی رایت به طور جدی اجرا می شود و فقط آهنگ هایی که ناشر آنها اجازه دانلود به دیگران داده باشد به صورت رایگان قابل دانلود هستند. البته اکثر ناشران و هنرمندان پس از اینکه موزیکشان به فروش قابل قبولی رسید آن را به حالت رایگان تغییر می دهند تا همه بتوانند دانلود و استفاده کنند. بنابراین در این سرویس حجم زیادی از آهنگ ها را به صورت رایگان خواهید یافت.

2- Amazon Music

سرویس موزیک آمازون (Amazon Music)در سال 2007 آغاز به کار کرد و هم اکنون بیش از 70 میلیون آهنگ در آن قابل دسترس است.

از آنجایی که آمازون یک فروشگاه اینترنتی است، اکثر آهنگ های سرویس موزیک این کمپانی نیز فروشی هستند. با این حال تعداد بسیار زیادی آهنگ را نیز می توانید به شکل رایگان در این پلتفرم بشنوید.

سرویس آمازون موزیک هم اکنون در نسخه های وب، اندروید و آی او اس در دسترس است و برای استفاده از آن نیاز به ساخت اکانت کاربری دارید که البته رایگان است.

3- Jamendo Music

 

جامندو موزیک (Jamendo Music)یکی از قدیمی ترین سرویس های اشتراک موسیقی در جهان است که در سال 2004  در لوکزامبورگ تاسیس شد. این سرویس کاملا رایگان است و هم اکنون بیش از 500 هزار آهنگ در آن قابل دانلود است.

جامندو کاملا به شکل قانونی فعالیت می کند و تمامی آهنگ هایی که در این سایت می بینید با اجازه رسمی از خواننده منتشر شده اند. این پلتفرم در نسخه های وب و اپلیکیشن های ویندوز، اندروید و آی او اس در دسترس است.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش