loading...

موزیک جدید ایرانی

قفسه بندی قفسه بندی یکی از گزینه های متنوع است که تاکنون در دکوراسیون و انبارهای منزل پیدا خواهید کرد. قفسه هایی که در خانه خود قرار داده اید با ترکیب فرم و کارایی می توانند کنتراست بصری اضافه کنند ،

سامان دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

قفسه بندی

قفسه بندی یکی از گزینه های متنوع است که تاکنون در دکوراسیون و انبارهای منزل پیدا خواهید کرد. قفسه هایی که در خانه خود قرار داده اید با ترکیب فرم و کارایی می توانند کنتراست بصری اضافه کنند ، مکانی برای قرار دادن همه کتابها و موارد دیگر به شما می دهند و حتی فضاها را نیز تقسیم می کنید. انتخاب گزینه های مناسب قفسه بندی برای خانه شما به تنظیم سبک شما و جمع کردن همه چیز کمک می کند و فضای شما را به خود اختصاص می دهد. این که آیا شما دوست دارید مدالها و غنائم بچه های خود را به نمایش بگذارید یا یک مجموعه کتاب زیبا را که می خواهید به نمایش بگذارید داشته باشید ، هزاران گزینه قفسه بندی در دسترس شماست.

https://tabaghak.ir/wp-content/uploads/2020/04/ketab-ghafase.jpg

قفسه کتاب

قفسه های کتاب در همه اشکال و اندازه ها ، از کتابفروشی سنتی و باریستر با طراحی زینت بخش و درب های شیشه ای و چوبی گرفته تا کتابخانه های مدرن تکیه گاه صنعتی. این که آیا شما از روزهای مدرسه خود چند کتاب باقی مانده اید یا یک مجموعه عظیم ، کتابخانه ها راه بسیار خوبی برای نمایش آنها هستند. شما حتی می توانید لهجه ها و عکس های تزئینی را نیز برای نمایش در مقابل به نمایش بگذارید.

انواع قفسه فروشگاهی

قفسه دوبل ساده ( قفسه دو طرفه ساده )

قفسه دو طرفه ساده

قفسه دو طرفه با پا خور فلزی

قفسه دیواری یک طرفه

قفسه خود ایستا با باکس نور

قفسه کتابی

قفسه دو طرفه با سرلاین گرد

قفسه های انباری قفسه راک

قفسه فروشگاه زنجیره ای یا قفسه هایپر مارکت

قفسه خشکبار و حبوبات

https://tabaghak.ir/wp-content/uploads/2020/05/ghafaseh-khoshbar-4.jpg

قفسه دیواری نصب شده

قفسه های دیواری نصب شده می توانند حتی در کمترین فضاهای خانه امکان ذخیره و نمایش بی پایان را فراهم کنند. قفسه های دیواری شناور ، قفسه های گوشه ای نصب شده و سایر گزینه های قفسه بندی شده نصب شده مانع از بروز درهم و برهم می شوند و به شما امکان می دهند بدون اینکه تمام فضای کف خود را با میز و واحدهای قفسه ایستاده به نمایش بگذارید ، هنر ، عکس ، کتاب و موارد دیگر را به نمایش بگذارید.

قفسه ذخیره سازی

مهم نیست که خانه شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد ، جلوگیری از درهم و برهمی و بی نظمی بودن مهم است. قفسه ذخیره سازی می تواند برای دستیابی به اهداف خنثی کننده خود در هر نقطه از خانه مفید باشد. اضافه کردن یک قفسه ابزار به آشپزخانه ، شیرین کاری و حتی گاراژ شما می تواند فضای سازمانی بیشتری را در اختیار شما قرار دهد و در نتیجه خانه شما احساس جادارتر کند.

https://tabaghak.ir/wp-content/uploads/2020/04/rack.jpg

لیست قیمت قفسه بندی فلزی
قفسه بندی ابزاری متنوع است که هر خانه ای می تواند از آن بهره مند شود ، مهم نیست که چه اندازه بزرگ و چه کوچک باشد. قفسه های دیواری نصب شده می توانند فضای کف را در یک آپارتمان کوچک استودیویی خالی کنند یا به ایجاد نقاط کانونی و لهجه های چشم نواز در فضاهای بزرگتر کمک کنند. قفسه های نرم افزاری می توانند خانه شما را منظم و حرکت کنند. و انتخاب های مناسب قفسه بندی حتی می تواند دکوراسیون و سبک کلی شما را ارتقا بخشد. کاری که می توانید با قفسه های مناسب در خانه انجام دهید پایان ندارد. با انتخاب چندین هزار گزینه ، شکی نیست که قفسه ها را برای تکمیل و برجسته کردن سبک خانه خود پیدا خواهید کرد. منبع سایت https://tabaghak.ir/

برچسب ها قفسه بندی ,
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش